سرور اختصاصی

سرور اختصاصی ایران | آلمان | فرانسه | انگلستان | آمریکا

سرور اختصاصی نوعی کامپیوتر یا سیستمی است که به شکلی طراحی شده که بتواند ۲۴ ساعته روشن و از منابع RAM / CPU / Port آن کاربران بهرمند شوند. با خرید سرور اختصاصی کاربران می توانند از کل منابع اختصاصی یک سیستم قوی جهت راه اندازی سایت , نرم افزار های تحت شبکه و غیره استفاده کنند.
سرور اختصاصی صبا هاست یکی دیگر از خدمات این سازمان است که با توجه به نیاز کاربران به سرور اختصاصی اقداماتی در این خصوص مهیا گردید که مشترکین بتوانند سرور اختصاصی خود را در ایران و چندین گشور دنیا تهیه سازند.سرور های ارائه شده در بهترین دیتاسنتر های ایران و خارج بوده که از سمت صبا هاست مورد تایید میباشد.
در سرور اختصاصی شما دسترسی اصلی (root) سرور را دارید و مدیریت کامل سرور را میتوانید داشته باشید و قادر به کانفیگ سرور خود به هر گونه ای که خود تمایل دارید باشید.
شایان ذکر است با خرید سرور اختصاصی آی پی ثابتی به شما ارائه میگردد که میتوانید از هر جایی با داشتن اینترنت به سرور خود متصل و آن را کنترل بفرمایید. سرور اختصاصی به دلیل قرار گرفتن در دیتاسنتر از امکاناتی از قبیل سرعت بالای اینترنت , برق ثابت و پشتیبان توسط ژنراتور , سیستم کولینگ خوب و غیره بهرمند میشود.

 

✅ ارائه دسترسی kvm به کاربران جهت مدیریت سرور
✅ دارای فایروال و DDOS Protection سخت افزاری
☑️ تنظیم و نصب اولیه سیستم عامل برای کاربران
☑️ پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته